Maszynka do strzyżenia włosów do 2mm

Maszynki do strzyżenia włosów – polecane modele

Aktualnie w sprzedaży można znaleźć dość zróżnicowane maszynki do strzyżenia włosów. Warto zapoznać się z najbardziej polecanymi modelami.

Braun MGK5260

Wśród polecanych modeli maszynek do włosów można wyróżnić przede wszystkim Braun MGK5260. Główną zaletą korzystania z tej maszynki do włosów jest dość szeroki zakres możliwości dotyczących użytkowania, ponieważ urządzenie wyposażone zostało aż w osiem różnych funkcji. Maszynka ma cztery różne grzebienie, trymer do włosów i brody, a także trymer do nosa i uszu. Ten model został stworzony w technologii AutoSensing, która umożliwia dostosowanie długości ostrza do konkretnej brody.

Philips Multigroom MG7745/15

Kolejnym chętnie wybieranym modelem maszynki do strzyżenia włosów jest Philips Multigroom MG7745/15. Ten model będzie odpowiednim wyborem do wykonywania stylizacji brody, ale także zarostu. Składa się z aż dwunastu elementów, wśród których można wymienić między innymi głowicę z trymerem do zarostu, trymer do włosów w nosie i uszach, głowicę do modelowania zarostu, a także nasadki do włosów, ciała i zarostu oraz do brody.

Remington G5 PG5000

Polecaną maszynką do włosów jest także Remington G5 PG5000. Ten model doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które oczekują doskonałych efektów strzyżenia. Maszynka jest niezwykle wydajna i cicha. Ostrza umożliwiają przycinanie włosów na całym ciele dzięki odpowiedniemu dopasowaniu długości strzyżenia. Remington G5 PG5000 dobrze leży w dłoni i ma ergonomiczny kształt, dlatego jest to model tak wygodny podczas codziennego użytkowania. Umożliwia stylizowanie nawet trzydniowego zarostu.

Czytaj również  Śniegowce damskie – czy warto je mieć w szafie?

Philips Hairclipper HC9450/15

Model Philips Hairclipper HC9450/15 to kolejna maszynka polecana do strzyżenia włosów. Urządzenie umożliwia wykonanie komfortowego oraz sprawnego strzyżenia włosów nie tylko na głowie, ale na całym ciele. Maszynka wyposażona została w dość dużą liczbę ustawień długości strzyżenia, dzięki czemu można ją dostosować do swoich potrzeb oraz preferencji. Maszynka ładuje się do pełna już w godzinę i może z niej korzystać aż przez dwie godziny. Dodatkowo wyposażona została w funkcje przyspieszające strzyżenie.

Philips HC5650/15

Wysokiej jakości maszynki do strzyżenia włosów do 2mm (https://www.neo24.pl/maleagd/stylizacjawlosow/maszynkidostrzyzenia/f/18086-min-dl-strzyzenia:od-1-do-2-mm.html) to także Philips HC5650/15. Ten model maszynki idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku strzyżenia włosów na głowie, jak i w innych częściach ciała. Maszynka bardzo dokładnie reguluje długość zarostu, co jest możliwe dzięki dość dużej liczbie ustawień długości strzyżenia. Philips HC5650/15 szybko i sprawnie strzyże włosy, a podczas działania jest to niezwykle ciche urządzenie.

Philips Multigroom MG5720/15

Wymieniając najczęściej polecane maszynki do włosów nie można zapomnieć o takim modelu jak Philips Multigroom (Seria 5000) MG5720/15. Ten rodzaj maszynki wyposażony został w dość dużą liczbę nasadek, dzięki czemu umożliwia precyzyjne strzyżenie włosów na głowie, ale także zarostu i brody. Maszynka jest ergonomiczna i wodoodporna, co ułatwia codzienne korzystanie z tego urządzenia.

Czytaj również  Mama na ślubie – pomysły na stylizacje